Najważniejsze informacje o zabiegu Lenisna i Juvelook

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej
 • Jaki jest czas trwania zabiegu? 60min
 • Czy zabieg jest bolesny? Preparat kwasu polimlekowego jest mieszany z lidokainą, co sprawia że jest praktycznie bezbolesny.
 • Jakie są wskazania do zabiegu? Niwelowanie zmarszczek, rewitalizacja i zagęszczenie skóry, poprawa jakości skóry, wypełnianie ubytków, redukcja cieni pod oczami, wypełnienie doliny łez.
 • Jaki jest czas rekonwalescencji? 1-3dni.
 • Kiedy widać pierwsze efekty? Efekty zabiegu widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego i trwa ona przez wiele miesięcy.
 • Ile utrzymują się efekty zabiegu? Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.
 • Jakie są główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 6 miesięcy
 • Czy są zalecenia pozabiegowe? Bezpośrednio po zabiegu nie nakładać makijażu. Filtr przeciwsłoneczny UV50 przez 30dni.

Co to jest Lenisna i Juvelook?

Produkt LENISNA został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Przeznaczony jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych. Daje efekt WOW! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu, elastyny przez kwas polimlekowy. JUVELOOK – jest preparatem o takim samym składzie ale o mniejszej cząsteczce, dzięki czemu możemy go stosować w miejsca delikatniejsze takie jak szyja, dekolt czy czoło – także do mezoterapii twarzy czy wypełnienia doliny łez.

Na czym polega zabieg z kwasem polimlekowym?

Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę podskórną lub okostnowo – poprzez zastosowanie kaniuli lub igły.

Kiedy widoczne są efekty i ile się utrzymują?

Efekty terapii Lenisna i Juvelook widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego i trwa ona przez wiele miesięcy. Rekomendowana ilość zabiegów  to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu.

Zabieg kwasem polimlekowym pod oko
Zabieg kwasem polimlekowym w okolicy oka

Cena zabiegu Lenisna i Juvelook:

Lenisna, kwas polimlekowy Lanluma - twarz / szyja / dekolt2000 zł
Lenisna + kwas hialuronowy usieciowany*1 ml - 2600 zł
*2 ml - 3000 zł
Juvelook - cała twarz z powieką dolną lub szyja / dekolt / dłonie2000 zł
Juvelook okolica oka (powieki dolne)1000 zł
Kwas polimlekowy - rewitalizacja skóry, niwelowanie pelikanów, niwelowanie cellulitu2000 zł / 15ml
Kwas polimlekowy - większe obszary (np. pośladki, twarz + szyja + dekolt)4000 zł / 40ml

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!