Najważniejsze informacje – wampirzy lifting

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej, dzięki temu zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest bezpieczny.
 • Jaki jest czas trwania zabiegu? 40-60min
 • Czy zabiegu jest bolesny? Cienka igła oraz znieczulenie sprawiają, że jest względnie bezbolesny.
 • Jakie są wskazania do użycia osocza bogatopłytkowego lub fibryny? Niwelowanie drobnych zmarszczek, rewitalizacja i zagęszczenie skóry, profilaktyka anti-aging, poprawa kolorytu skóry, kuracja stymulująca porost włosów, redukcja cieni pod oczami, leczenie blizn.
 • Jaki jest czas rekonwalescencji? 1-3dni.
 • Kiedy widać pierwsze efekty? Pojawiają się po ok. 14 dniach od zabiegu, ostateczny efekt po zakończeniu pełnej terapii.
 • Ile utrzymują się efekty wampirzego liftingu? Długotrwałe po serii zabiegów przy odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej i zabiegach przypominających.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? Najlepiej wykonać 3-6 zabiegów w odstępie ok. 2-4 tygodni.
 • Jakie są główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.
 • Czy są zalecenia pozabiegowe? Bezpośrednio po zabiegu nie nakładać makijażu. Filtr przeciwsłoneczny UV50 przez 30dni. Unikaj stosowania leków przeciwbólowych (można paracetamol) przez 7 dni po zabiegu (osocze bogatopłytkowe) i 2-4 tygodnie (fibryna bogatopłytkowa).

Co to jest osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa?

Są to preparaty zabiegowe, które pozyskujemy z pobranej od pacjenta krwi, którą później odwirowujemy w specjalnym urządzeniu, uzyskując dzięki temu odseparowane, bogate w płytki aktywne składniki krwi. Tak uzyskany naturalny preparat zawiera czynniki wzrostu, które m.in. pobudzają silnie skórę do przebudowy, stymulują tkanki, aktywują mikrokrążenie oraz pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu. Osocze bogatopłytkowe stosuje się w zabiegach w obrębie twarzy, szyi i dekoltu lub na inne problematyczne partie.

Czym więc różni się osocze od fibryny?

Fibryna uzyskiwana jest poprzez inne parametry odwirowania krwi, początkowo płynna, a po podaniu w głąb skóry gęstnieje i działa poprzez dłuższą stymulację niż osocze, jak bardzo delikatny naturalny wypełniacz. Świetnie spełnia swoją rolę m.in. w niwelowaniu cieni oraz zagłębień pod oczami, ujednolica koloryt cery, następuje wygładzenie zmarszczek. Najważniejszą rolę w procesie regeneracji skóry odgrywają płytki krwi. Zarówno osocze jak i fibryna są świetnym zabiegiem dla Pań, które cenią sobie zabiegi naturalne, skóra po zabiegu jest niezwykle witalna i odświeżona. Zabieg nadaje się zarówno dla młodych jak i starszych kobiet.

Na czym polega zabieg z użyciem osocza lub fibryny?

W przypadku osocza zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry preparatów uzyskanych po odwirowaniu z krwi pacjenta za pomocą cienkiej igiełki metodą mezoterapii punkt przy punkcie na twarzy. Po uprzednim znieczuleniu skóry kremem znieczulającym – wykonujemy wiele małych nakłuć i podajemy preparat osocza. Nazywamy to wampirzym liftingiem. Osocze bogatopłytkowe może stanowić naturalną alternatywę dla zabiegów z użyciem preparatów, przy których występuje ryzyko reakcji alergicznej lub uczulenia u pacjenta. Terapia osoczem bogatopłytkowym przynosi rewelacyjne efekty.

Fibrynę z kolei zwykle podajemy punktowo w miejsca problematyczne a zabieg musi być wykonany szybciej ze względu na to, iż po kilku minutach krzepnie i nie jest już wtedy możliwe jej podanie. Obydwa zabiegi można połączyć i wykonać podczas jednej wizyty.

Wampirzy lifting- kiedy widoczne są efekty i ile się utrzymują?

Pierwsze efekty odżywienia często widoczne są już nawet po jednym zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Najlepiej jest jednak wykonać serię zabiegów. Efekty utrzymują się długo i zależą od dalszej pielęgnacji pozabiegowej oraz od stylu życia. Warto wykonywać zabiegi „przypominające“ chociażby raz na pół roku celem podtrzymania rezultatu, wtedy nasza skóra przez cały czas pozostanie w świetnej kondycji.

Cena zabiegów: osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa:

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (WAMPIRZY LIFTING)

Twarz 650 zł

*zabieg łączony z Dermapen +450zł

Twarz + fibryna pod oczy 900 zł
Szyja 600 zł
Dekolt 650 zł
Twarz + szyja 900 zł
Twarz + szyja + dekolt 1100 zł
Dłonie 600 zł
Skóra głowy 600 zł

*zabieg łączony z Dermapen +450 zł

Opatrunek okluzyjny z osocza 300 zł

*do ceny zabiegu (Dermapen/ laser)

Złuszczanie PRX T33 przed zabiegiem osocza bogatopłytkowego + 150 zł (promocyjna cena)
Pakiet 3 zabiegów • Twarz – 1650 zł
(550 zł /zabieg)
• Twarz + szyja – 2100 zł
(700 zł /zabieg)
• Twarz + szyja + dekolt – 2700 zł
(900 zł/ zabieg)
• Twarz + fibryna pod oczy – 2400 zł
(800 zł /zabieg)
• Skóra głowy – 1500 zł
(500 zł /zabieg)

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Skóra głowy 650 zł
Usta 650 zł
Cienie pod oczami 650 zł
Ubytki tkanki podskórnej/ zmarszczki 650 zł
Fibryna 2-3 obszary na twarzy 800 zł
Pakiet 3 zabiegów • 1 okolica 1650 zł (550 zł /zabieg)
• 2-3 okolice 2100 zł (700 zł /zabieg)

 

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!